محصولات پرفروش

درب فرفوژه ای شرکت ثامن

درب فرفورژه ای

درب فرفورژه ای یکی از تولیدات صنایع فلزی هشتمین نور (ثامن فرفورژه) می باشد.

شرکت ثامن فرفورژه برای تولید این محصول به مانند بسیاری دیگر از تولیدات خود نظیر قطعات و راه پله ها ازمواد اولیه با کیفیت نظیر چدن استفاده می کند که استفاده از مواد اولیه با کیفیت سبب افزایش کیفیت محصول نهایی شده است.

چدن به دلیل داشتن مقاومت بالا سبب افزایش چشمگیر مقاومت و دوام درب های فرفورژه ای می شود و از طرفی طراحی زیبا و منحصر به فردی که توسط تیم طراحی شرکت ثامن فرفورژه انجام می شود سبب شده تا این محصولات علاوه بر کیفیت و مقاومت بی نظیر از طراحی یونیک و منحصر به فردی نیز بهره ببرند.

توضیحات بیشتر

انواع درب فرفورژه ای

هماطور که می دانید درب فرفورژه ای تولیدی شرکت ثامن فرفورژه در انواع مختلف لوکس و سوپر لوکس و پیش ساخته تولید می شود این درب ها تفاوت ها مهمی با یکدیگر دارند چه از لحاظ قیمت و چه ازد لحاظ طراحی دارند.

  • لوکس و سوپرلوکس

نمونه ها مختلفی از این دسته بندی تولید و به بازار عرضه شده است از این دسته بندی می توان به یکی از شاخص ترین آن ها ینی درب کاخ پتیت الیزه اشاره کرد. محصولات این دسته بندی از طراحی ظریف تری نسبت به درب های پیش ساخته برخوردار هستند بنابراین وزن بیشتری نیز دارند. این طراحی زیبا سبب پیچیدگی بیشتر درب های لوکس و سوپر لوکس شده است.

  • درب های پیش ساخته

این دسته از درب فرفورژه ای به دسته سبک و سری سازی شده نیز معروف هستند. در واقع این نوع از درب ها از کنار هم قرار گرفتن قطعات مختلف مانند کادری های متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند در نتیجه مخاطبان توانایی اانتخاب قطعات مختلف برای درب ورودی سازه خود را دارند.

پروژه های انجام شده

پروژه نرده و درب فرفورژه الیزه اربیل عراق
پروژه درب کارخانه ثامن فرفورژه در شهر تهران (درب الیزه)
پروژه ساختمان داریوش در شهر تهران (درب الیزه)
پروژه درب فرفورژه الیزه (شماره 113)
پروژه درب فرفورژه الیزه در مشهد (شماره 140)
پروژه شرکت تجارت بین المللی ثابت در شهر مشهد (درب الیزه)
پروژه درب فرفورژه الیزه (شماره 127 )
پروژه آقای مهندس شهبازی در شهر تهران (درب الیزه)