محصولات پرفروش

راه پله فرفورژه ای

نرده راه پله فرفورژه ای شرکت ثامن فرفورژه

نرده راه پله فرفورژه ای،  یکی دیگر از تولیدات صنایع فلزی هشتمین نور (ثامن فروفورژه) می باشد. این محصول از کنار هم قرار گرفتن قطعات مختلف ایجاد می شود.

نرده راه پله های تولیدی شرکت ثامن از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند علت این امر نیز بهره مندی از مواد اولیه با کیفیت نظیر چدن برای ساخت محصولات می باشد.

نرده های فرفورژه راه پله، در دو مدل نرده راه پله فرفورژه ای ساده و نرده راه پله فرفورژه ای پیچ دار به بازار ارائه می شود.

از طرفی چدن با داشتن مقاومت بالا، در ساخت و تولید قطعات و محصولات به مانند همین نرده راه پله ها سبب افزایش چند برابری مقاومت و دوام آن ها می شود.

در کنار این کیفیت ساخت بالا نرده های فرفورژه راه پله تولید شده در کارخانه ثامن فرفورژه از طراحی منحصر به فرد و یونیکی نیز بهره می برند. که این امر سبب استقبال بیشتر مخاطبان شده است.

توضیحات بیشتر

انواع نرده راه پله فرفورژه ای

راه پله های تولید شده در کارخانه ثامن فرفورژه در 2 دسته  نرده راه پله پیچ دار فرفوژه ای و نرده راه پله ساده فرفوژه ای به بازار عرضه می شوند. هر کدام از این دسته بندی ها با توجه به فضای کار و نظر مخاطب قابل انتخاب و سفارشی سازی می باشد.

چه نرده های راه پله پیچ دار  و چه آن هایی که در دسته بندی ساده قرار دارند از لحاظ کیفیت به مانند یک دیگر می باشند اما از نظر سایز و ابعاد متفاوت می باشند.

پروژه های انجام شده

راه پله فرفورژه ای پیش ساخته
راه پله فرفوژه ای تک اس سلطنتی
راه پله فرفورژه ای - کد محصول 2302
راه پله سفارشی کد محصول : 2270
راه پله فرفوژه ای مدل الیزه
راه پله گلنرده تیرکی لوکس