پروژه درب فرفورژه لاله درکرمان

توضیحات

درب لاله تنها یک نمونه از زیبا ترین و جذاب ترین درب های تولید شده در بین دربهای پیش ساخته ثامن فرفورژه است. طراحی و تولید این درب متناسب با تمام استاندارد های دنیای فرفورژه انجام گرفته است. طرح درب لاله از جمله طرح هایی می باشد که سادگی و پیچیدگی را همزمان در کنار هم دارد. از پیچیدگی و پرکاری وسط درب که با سادگی تیرکی های کنار آن ادغام شده است طرحی زیبا و دلنشین برای هر رهگذری به ارمغان می آورد.

با نگاهی دقیق تر به وسط این درب نقش و خاطره فرش های زیبا که با نام ترنج نامگذاری شده اند در ذهن ما ایرانیان ایجاد می شود. در این پروژه با توجه به شمالی بودن ساختمان و بزرگ بودن حیاط پشت درب، ترجیح داده شده است که پشت درب ها ورقه ای به کار نرود.

مشخصات
محصول: لاله
شهرهای کارشده: کرمان

نمونه پروژه های درب فرفورژه لاله

درب لاله به دلیل ظرافت و وحود گل های لاله زیبا برروی آن، از نمونههای پرطرفدار و خاص صنایع فلزی هشتمین نور می باشد.  اگر به طراحی درب لاله علاقمند هستید ، تماشای نمونه پروژه های پروژه درب لاله در مشهد (مهندس یوسفی) و پروژه درب فرفورژه مشهد 185(درب لاله) و پروژه درب فرفورژه مشهد 184(درب لاله) خالی از لطف نیست.

درب لاله در جندین سبک متفاوت  مانند درب لاله شمالی نفررو – کد محصول: 3785 و درب لاله جنوبی نفررو – کد محصول: 3779 به بازار ارائه می شود.

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران