پروژه نرده و درب الیزه – اربیل عراق

توضیحات

کاخ الیزه از زیباترین و دیدنی ترین مکان های توریستی دنیا به شمار می رود. این  سازه یکی از بزرگ ترین و نامی ترین کاخ های کشور فرانسه است که تا به الان به دلیل شکوه و جلال منحصر به فردی که دارد توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند.

طراحان شرکت ثامن فرفورژه با الهام طراحی زیبای  کاخ الیزه، اقدام به طراحی و ساخت این نمونه کار زیبا نموندند. از ویزگی های بارز درب الیزه، می توان به شکوه و عظمت آن اشاره کرد.

پروژه نرده و درب الیزه اربیل عراق

درب فرفورژه الیزه به دلیل ظرافت و زیبایی از پرطرفدار ترین کارهای به فروش رفته در کشورهای دیگر می باشد. یکی از زیباترین عمارت های اربیل عراق که توسط مهندس کاک صفی ساخته و طراحی شده است با بهره گیری از المان و قطعات فرفورژه نظیر درب الیزه و نرده راه پله الیزه ، موفق به خلق اثری خاص و زیبا در اربیل عراق شده است. لازم بذکر است این پروژه از زیباترین و منحصربفردترین پروژه های کار شده در اربیل عراق می باشد.

درب دولنگه کاخ پتیت(الیزه)، عموما از پرطرفدار ترین نمونه کارهای شرکت ثامن فرفورژه به شما ر می رود.

شرکت ثامن فرفورژه نیز با الهام از این درب زیبا و نامی، مدلی جذاب و محبوب را به کلکسیون لوکس خود اضافه کند.

ظرافت طرح و دلبرانگی جزییات به قدری مدهوش کننده است که می تواند هر کسی را شیفته این زیبایی کند. این درب با وجود ظرافت فوق العاده اش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

مشخصات
سازنده  مهندس کاک صفی
آرشیتکت  مهندس کاک صفی

نمونه کارهای دیگر درب فرفورژه الیزه

درب فرفورژه الیزه، برگرفته از المان های زیبای طبیعت و نقش و طرح های زیبای باستانی می باشد. بیننده با توجه به درب الیزه، بعضا به این نکته می اندیشد که خلق چنین اثری چگونه از بستر سرد فلز امکان پذیر است. تلفیق هنر کارشناسان طراحی شرکت ثامن فرفورژه و ترکیب قطعات فرفورژه منجر به ساخت و تولید نمونه کارهایی بی نظیر و مثثال زدنی شده است.

اگر به نمونه کارهای درب فرفورژه الیزه علاقمند هستید، مشاهده نمونه کار فرفورژه پروژه درب کارخانه ثامن فرفورژه در شهر تهران و پروژه ساختمان شهید عراقی در شهر تهران نیز خالی از لطف نیست.

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران