نرده راه پله فرفورژه ای پیش ساخته

مشخصات

نمونه کار راه پله فرفورژه ای پیش ساخته، از دیگر نمونه های موفق راه پله فرفورژه ای به شمار می رود. طراحی و ساخت این راه پله به گونه ای انجام گرفته است که یک آهنگر، بتواند با خرید  قطعات سازنده آن نسبت به ساختش اقدام کند. در ساخت این نوع راه پله از تیرک یک تکه سه دایره 90 و قطعه آناناس چهار فر استفاده شده است. این مدل زاه پله به سفارش مشتری ساخته شده و مشتری بنا بر سلیقه شخصی و الهام از قطعات فرفورژه زیبا، اقدام به ساخت این مدل راه پله فرفورژه نموده است.

راه پله های فرفورژه ای معمولا دو مدل هستند. راه پله فرفورژه ای پیچ دار و راه پله فرفورژه ای ساده، آلیاژ به کار رفته در راه پله ها ، از جنس چدن است که از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود و بر اثر حرارت دادن پدی می آید باید توجه داشت استحکام  و سختی چدن  بستگی به میزان ترکیب کربن و حرارت دادن به آن تعریف می شود که عملکرد تخصصی تیم متخصصان ثامن فرفورژه ، باعث تولید سازه چدنی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضربه می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید به قسمت فروشگاه راه پله فرفورژه ای مراجعه کنید.

راه پله های فلزی با طرح ها و نقوش متنوعی همراه هستند و با ظرافت و رعایت فاصله به فرم متقارن مطابق با ارتفاع و اندازه موزون با تعداد و ارتفاع پله ها برابر با پروتکل های استاندارد روز دنیا، سازه ای لوکس و در عین حال مقاوم را پدید می آورند.

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران