نمونه کار نرده راه پله فرفوژه ای کد محصول 2302

توضیحات

نمونه کار نرده راه پله فرفورژه ای کد محصول 2302، از نمونه های موفق نرده راه پله فرفورژه ای به شمار می رود. طراحی و ساخت این نرده راه پله به گونه ای انجام گرفته است که یک آهنگر، بتواند با خرید  قطعات سازنده آن نسبت به ساختش اقدام کند. سازنده این نمونه کار نرده  راه پله فرفورژه ای فوق الهاده زیبا، مهندس احمد شکیبایی می باشد که از مهندسین بنام و مجرب در زمینه طراحی و معماری می باشند.

نرده راه پله فرفورژه ای کد 2302 معمولا از قطعاتی ساخته می شود؟

آلیاژ به کار رفته در راه پله ها ، از جنس چدن است که از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود و بر اثر حرارت دادن پدی می آید باید توجه داشت استحکام  و سختی چدن  بستگی به میزان ترکیب کربن و حرارت دادن به آن تعریف می شود که عملکرد تخصصی تیم متخصصان ثامن فرفورژه ، باعث تولید سازه چدنی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضربه می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید به قسمت فروشگاه راه پله فرفورژه ای مراجعه کنید. ا زقطعات فرفورژه به کار رفته در این نرده راه پله می توان به سر ستون 110 معبدی  و تیرک یک تکه آفتابگردان فردار 7 اشاره کرد.

ایمنی و کیفیت رابطه ای مستقیم و اثرگذار دارد و استفاده از چدن در ساخت و پرداخت نرده راه پله ها این تضمین را می دهد که بدون نیاز به تعمیر و نگهداری در هر شرایط جوی هوا می تواند کیفیت خود را حفظ کند.

نرده راه پله ها با طرح ها و نقوش متنوعی همراه هستند و با ظرافت و رعایت فاصله به فرم متقارن مطابق با ارتفاع و اندازه موزون با

تعداد و ارتفاع پله ها برابر با پروتکل های استاندارد روز دنیا، سازه ای لوکس و در عین حال مقاوم را پدید می آورند.

مشخصات
نام سازنده مهندس شکیبائی
نام آرشیتکت مهندس شکیبایی

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران