نرده راه پله فرفوژه ای مدل الیزه

توضیحات

راه پله فرفوژه ای مدل الیزه (نرده راه پله الیزه)، بی شک از زیباترین و منحصر به فرد ترین مواردی باشد که در این دسته از محصولات ثامن فرفورژه، قرار می گیرد. طرح اصلی این راه پله الهام گرفته از  درب کاخ الیزه در فرانسه می باشد که تلفیق نرده راه پله فرفورژه الیزه در کنار نرده فلزی الیزه و درب فرفورژه الیزه می تواند ترکیبی بسیاز زیبا و منحصر بفرد بیافریند. سازنده این نمونه کار زیبا مهندس سعید داستانی، می باشد.

راه پله های فرفورژه ای معمولا دو مدل هستند.نرده  راه پله فرفورژه ای پیچ دار و نرده راه پله فرفورژه ای ساده، آلیاژ به کار رفته در راه پله ها ، از جنس چدن است که از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود و بر اثر حرارت دادن پدی می آید باید توجه داشت استحکام  و سختی چدن  بستگی به میزان ترکیب کربن و حرارت دادن به آن تعریف می شود که عملکرد تخصصی تیم متخصصان ثامن فرفورژه ، باعث تولید سازه چدنی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضربه می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید به قسمت فروشگاه راه پله فرفورژه ای مراجعه کنید.

راه پله ها با طرح ها و نقوش متنوعی همراه هستند و با ظرافت و رعایت فاصله به فرم متقارن مطابق با ارتفاع و اندازه موزون با تعداد و ارتفاع پله ها برابر با پروتکل های استاندارد روز دنیا، سازه ای لوکس و در عین حال مقاوم را پدید می آورند.

مشخصات
سازنده مهندس سعید داستانی
آرشیتکت دکتر منجم زاده

نمونه کار مشابه نرده راه پله فرفورژه ای

راه پله فرفورژه ای می تواند از عناصر بسیار تاثیرگذار در زیبایی هر بنا باشد. راه پله فرفورژه ای الیزه با تلفیق قطعات زیبا و در دو مدل راه پله فرفورژه ای ساده و راه پله فرفورژه ای پیچ دار، مطابق سلیقه مشتری به مخاطب عرضه می شود.

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران