نرده راه پله گلنرده تیرکی لوکس

توضیحات

نرده راه پله گلنرده تیرکی لوکس نمونه دیگر از ترکیب قطعات زیبای کادری و تیرکی هایی است که با ظاهر زیبای خود توانسته اند نمونه ای بی نظیر را به وجود بیاورند. این راه پله فرفورژه ای فوق العاده زیبا از تلفیق المان هایی چون گلنرده ریختگی ستون لوکس 4 و گلنرده رومانس 90 ساخته شده است.

این راه پله زیبا که از ترکیب چهار قطعه آماده به وجود آمده است تماما از تولید قطعات تا اتصال آن ها همگی در شرکت ثامن فرفورژه  صورت می گیرد. نرده راه پله فرفورژه 2435 از زیباترین و خاص ترین مدل های راه پله فلزی محسوب می شود.

راه پله های فرفورژه ای معمولا دو مدل هستند. نرده راه پله فرفورژه ای پیچ دار و نرده راه پله فرفورژه ای ساده، آلیاژ به کار رفته در راه پله ها ، از جنس چدن است که از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود و بر اثر حرارت دادن پدی می آید باید توجه داشت استحکام  و سختی چدن  بستگی به میزان ترکیب کربن و حرارت دادن به آن تعریف می شود که عملکرد تخصصی تیم متخصصان ثامن فرفورژه ، باعث تولید سازه چدنی با مقاومت بالا در برابر خوردگی و ضربه می شود. برای آشنایی بیشتر می توانید به قسمت فروشگاه نرده راه پله فرفورژه ای مراجعه کنید.

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران