پروژه درب فرفورژه ترک شمالی در شهسوار

توضیحات

درب فرفورژه ترک، یکی از درب های پیش ساخته ثامن فرفورژه است که از محبوبیت بالایی در بین طرفداران ما برخوردار است. شاید بارز ترین المان موجود در طراحی این درب برگ های چدنی باشند که با ظرافت بسیار بالایی شکل گرفته اند. این زیبایی محصور کننده نتیجه دستان زحمت کش در قسمت طراحی و قالب گیری است که در نهایت توانسته اند چنین نقشی را بر چدن سخت ایجاد کنند. این مدل درب در مدل های  درب ترک شمالی دو لنگه ، درب ترک شمالی نفررو و  درب ترک جنوبی نفررو و دو لنگه مختلف ساخته و ایجاد شده. است.

درب ترک جنوبی در اندازه های مختلف تولید می شود که می توانید اطلاعات مربوط به هر کدام را در جدول اطلاعات بیابید. در هر اندازه در نظر داشته باشید که این درب متناسب با فضاهای بیرونی ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت بالا در کنار زیبایی از دلیل های اصلی در محبوبیت ثامن بوده و خواهد بود. در این میان نیز سعی کردیم با سبک سازی نتیجه نهایی به وزن متعادل تری برسیم. وزن کم در پایین آمدن قیمت نهایی بسیار تاثیر دارد.

از نمونه کارهای مشابه می توان به پروژه درب فرفورژه ترک جنوبی در نوشهر (چلک) و پروژه درب فرفورژه ترک در مشهد (شماره 256) اشاره کرد.این درب با وجود تمام طرح ها و زیبایی هایی که دارد توانست از بین سال های 88 تا 95 امتیاز پرفروش ترین محصول را کسب کند.  این محصول ترکیبی است از فرهنگ ها و و زیبایی هایی که تماما در این چهارچوب داستانی را به زیبایی نقل می کنند.

درب ترک یکی از پروژه های موفقیت آمیز شرکت ثامن محسوب می شود که توانسته همواره یکی از اولین انتخاب های مشتریان ما باشد.

تولید این درب عملیات سبک سازی انجام شده است به گونه ای که وزن نهایی این محصول پایین تر از حد عادی خواهد بود.

این کاهش وزن نه تنها در استحکام و سختی مشکلی نخواهد داشت بلکه می تواند به خوبی ویژگی های امنیتی مورد نظر را اجرا کند.

در این درب قابلیت نصب ورق پشتی وجود دارد که هنگام سفارش می توانید ورق و زهوار مورد نظر را نیز تهیه کنید.

مشخصات
نام درب
درب فرفورژه ترک
شهر  شهسوار

طراحی شده با عشق توسط شرکت طراحی سایت کد ایران